حراج فوق العاده اتصالات پلی اتیلن پیچی در جعمه سیاه

لوله پلی اتیلن در برابر زنگ زدگی، پوسیدگی، سوراخ شدن، خوردگی، سل و رشد بیولوژیکی مقاوم است. به دلیل مقاومت شیمیایی فوق العاده آن، در بسیاری از شرایط شیمیایی متخاصم ماده انتخابی است.

اتصالات پلی اتیلن پیچی همجوشی حرارتی بالایی دارد که می تواند اتصالات ضد نشتی به اندازه لوله، اگر قوی تر نباشد، ترمیم کند.

برای کاربردهای شهری، اتصالات ذوب شده محل‌های نشتی احتمالی را که در هر 10 تا 20 فوت ایجاد می‌شود، در هنگام استفاده از مواد لوله‌کشی دیگر مانند PVC یا چدن داکتیل کاهش می‌دهند.

نصب لوله پلی اتیلن به دلیل کیفیت فیزیکی لوله، اتصالات بدون نشتی و نیازهای تعمیر و نگهداری کم، مقرون به صرفه بوده و مزایای هزینه طولانی مدت را به همراه دارد.

صنعت لوله پلی اتیلن عمر مفید لوله پلی اتیلن را بین 50 تا 100 سال تخمین می زند در صورتی که سیستم به طور مناسب مطابق با استانداردهای صنعت و توصیه های سازنده طراحی، ساخته و اجرا شود.

با در نظر گرفتن تمام این مزایا، به راحتی می توان فهمید که چرا PEX یک ماده لوله کشی عالی برای طیف گسترده ای از وظایف، از جمله تامین و توزیع آب آشامیدنی، توزیع گاز طبیعی، و حتی آب پاش چمن، فاضلاب، و دفع زباله است. پلی اتیلن در برابر طیف وسیعی از مواد شیمیایی رایج مقاوم است.

اتصالات

دمای پایین برای پلی اتیلن مشکلی ایجاد نمی کند زیرا شکننده نیست. در نتیجه، کاربردهای انتقال حرارت در دمای پایین، مانند گرمایش از کف تابشی، ذوب برف، پیست های یخ، و لوله های پمپ حرارتی منبع زمین گرمایی زمین برای فرمولاسیون لوله های پلی اتیلن خاص ضروری هستند.

جنس: PE 80 یا PE 100

دمای کاری بین 20- تا 40 درجه سانتی گراد و حداکثر فشار کاری کمتر از 0.7 مگاپاسکال شرایط قابل قبولی برای استفاده از لوله های آب پلی اتیلن است.

لوله تامین آب پلی اتیلن دارای چندین مزیت است:

  • با وجود اندازه کوچک آن، حمل و نقل و اتصال آن آسان است.
  • دارای دیواره داخلی صاف با مقاومت اصطکاکی کم است.
  • در برابر خوردگی مقاوم است.
  • ایمن و سالم است.
  • در واقع عمر مفید آن 50 سال است.

معمولاً در تأمین آب مدفون شهری، تأمین آب ساختمانی، آبیاری کشاورزی، محله‌های مسکونی و سیستم‌های تأمین آب تحت فشار گیاهان زمانی که دمای هوا 40 درجه فارنهایت باشد، استفاده می‌شود.