پیر زنی با چمن مصنوعی رنگی جان عروسش را گرفت

چمن مصنوعی رنگی را به عنوان یک جزئیات جدید به بالکن خود اضافه کنید و از زیبایی روزهای بهاری و تابستانی در فضایی با طراوت لذت ببرید.

چمن مصنوعی ظاهر زیبای هر بالکن را تکمیل می کند و حتی یک بالکن کوچک را به مکان مورد علاقه شما برای یک مکالمه دلپذیر در حین نوشیدن قهوه یا چای تبدیل می کند.

ظاهری مجلل از چمن خود را انتخاب کنید که توسط چمن مصنوعی ارائه شده است. چمن مصنوعی به دلیل تراکم بالاتر، ارتفاع شمع 30 میلی متر و کیفیت عالی، حسی از تجمل را ارائه می دهد و آن را به گزینه ای عالی برای حیاط، مناظر، محوطه استخر، تراس و بالکن تبدیل می کند.

راحتی راه رفتن و ظاهر چمن طبیعی را با دوام رنگ تضمین شده و نگهداری آسان فراهم می کند. پشتی با سوراخ، طراحی شده برای زهکشی طبیعی آب، مقاوم در برابر همه شرایط آب و هوایی نامطلوب است.

پرادو با ارتفاع شمع 17 میلی متر، انتخاب خوبی برای هر فضای بیرونی یا داخلی است. این باعث صرفه جویی در منابع (آب، برق) و کوتاه شدن زمان تعمیر و نگهداری حیاط می شود. تعمیر و نگهداری آسان است، بنابراین به عنوان دکوراسیون تراس یا بالکن نیز توصیه می شود.

بالکن یا تراس سطوح سخت: بتن، سرامیک پایه باید دارای ریزش جزئی باشد تا در صورت بارندگی یا شرایط آب و هوایی مشابه از احتباس آب در زیر چمن جلوگیری شود، زیرا این آب باقیمانده در نهایت بوی نامطبوعی ایجاد می کند.

نصب چمن مصنوعی روی سطوح سخت در یک روز قابل انجام است. چمن ها، ریشه ها، شاخه ها و سایر موانع موجود باید حذف شوند. زمین را از عمق 7.5 تا 20.5 سانتی متر حفر کنید.

قلوه سنگ بیندازید و محکم بکوبید تا سطحی جاذب و سخت فراهم شود که چمن روی آن قرار گیرد. فعالیت های آماده سازی نیازمند ماشین آلات ساختمانی سنگین برای کوبیدن قلوه سنگ است.